Штучна трава для декору

Штучна трава для декору – продаж, ціни, Характеристики.
Телефонуйте: +38 (044) 362-11-02, +38 (067) 446-11-91. 

Синтетичне трав'яне покриття є економічним рішенням для загального застосування. Ідеально підходить для декоративного оздоблення зовнішніх і внутрішніх інтер'єрів – наприклад: кромки басейнів, терас, літніх майданчиків, балконів, готелів, ресторанів, а також різних зон відпочинку.
Компанія «Наша столиця» - ексклюзивний володар запатентованої технології «трав'яного сайдингу» в Україні. Оздоблення фасадів трав'яним сайдингом - це технологія, що дозволяє захищати фасади будівель від вологи, корозії і зносу.
Якщо ви бажаєте мати не тільки міцний будинок, але і оригінальну, екологічно чисту і функціональну обробку, то облицювання фасадів трав'яним сайдингом - то, що вам потрібно! Облицювання стін покриттям «штучна трава», дозволяє не тільки додати житлу оригінальний дизайнерський зовнішній вигляд, але і захистити фасад від дрібних пошкоджень, впливу агресивних чинників навколишнього середовища (перепади температур, сонце, вологість тощо.). Для таких цілей прекрасно підходить синтетичне покриття з густим ворсом, яке дозволяє, з одного боку, максимально імітувати природне озеленення, і, з іншого боку, продовжити термін експлуатації будівлі.

Замовити консультацію

Штучна трава для декору
4.5 (90%) 4 votes