Штучний газон для міні футбольного поля

Штучна трава - це спеціальне синтетичне покриття, яке застосовують для заміни натуральної природної трави. Винахід штучного покриття пов'язане з необхідністю наявності трав'яного настилу в тих місцях, де неможливо сформувати поверхню з природною трави, а також з метою збільшення терміну експлуатації.

Перевага використання синтетичного покриття

Штучна трава для футбольного поля має набагато більше переваг, ніж недоліків, вона не вимоглива в догляді, має прекрасний зовнішній вигляд. Дитячий майданчик, поле для спортивних ігор, присадибна ділянка за рахунок штучного газону набувають неповторні свіжі риси, стають комфортніше і затишніше. Також можна відзначити, що штучна трава, на відміну від природного покриття, буде радувати око своєю зеленню і свіжістю круглий рік, незважаючи на морозні зими. /

Можливі сфери застосування штучної трави

  • Для створення полів в професійному великому футболі і для обладнання міні-полів для футболу.
  • Майданчики для гри в теніс.
  • Хокей на траві.
  • Американський футбол, бейсбол і регбі.
  • Оформлення території дач і заміських будинків.
  • Майданчики для дітей.
  • Інші зони масового відпочинку людей.

Порядок виготовлення штучної трави

Процес виготовлення штучної трави для футбольного поля багато в чому схожий з технологією створення ткацьких килимів. Рулонний газон виготовляється шляхом прошивання. До основи з поліестеру методом прошивання фіксується ворс необхідної форми і щільності. Потім на зворотну сторону рулону наносять латекс, який необхідний для більш міцної фіксації ворсинок в волокні. Штучний газон проводиться в формі рулону, стандартна довжина якого в розгорнутому вигляді становить 400 сантиметрів.

Для відповідності штучної трави вимогам справжнього футбольного поля (ковзання, відскік, швидкість кочення м'яча), а також збільшення терміну експлуатації, в неї в якості наповнювача додають такі матеріали, як грануляти і кварцовий пісок. Залежно від вимог до трави змінюється і склад наповнювачів.

Штучне покриття на дитячих футбольних полях

Однією з основних областей застосування штучного газону є дитячі спортивні майданчики у дворах, навчальних і дошкільних установах. Залежно від складу застосовуваних волокон газону, можливість отримання травм дитиною при падінні можна звести до мінімуму.

Великою перевагою використання штучної трави для футбольного поля є те, що незалежно від погодних умов і пори року, спортивні ігри можна проводити щодня.

Штучний газон для міні футбольного поля
5 (100%) 1 голосування

залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені * *