Порівняння різновидів штучної трави

В даний час в буквальному сенсі ведеться технічна революція в області ігрових видів спорту. Наприклад, не так давно на футбольному полі можна було побачити натуральну засіяну траву. Зараз власники стадіонів віддають перевагу штучній траві для футбольного поля. Так званий рулонний матеріал. Ширина рулонів штучної трави варіюється від 2-х до 4-х метрів.

Виготовлення покриття виробляють з полімерних матеріалів. На ньому є ворс, який дуже схожий з натуральною травою, висотою від 6 до 10 мм. В обробці спортивних майданчиків робиться вибір на засипні спортивні покриття. У штучної трави високі показники експлуатаційної якості та стійкість до фізичних навантажень.

Штучна трава для футбольного поля різних модифікацій

простір, що знаходиться між ворсинок в штучній траві на футбольному полі зведено до мінімуму. Щоб пом'якшити тертя, викликане при падінні гравця на підступі до противнику, в покриття додають пісок і гумовий гранулятор. У випадку з декоративними варіантами кварцовий пісок в просторі між ворсинками не використовується, в результаті чого м'якість трави відчувається набагато вище.

Використовуючи останню технологію виготовлення, особливу увагу виробники приділяє високим показникам естетики, втрачаючи при цьому на практичності. Вибираючи той чи інший варіант штучної трави для футбольного поля, слід знати про це. Також в асортименті штучних газонів є полузасипной варіант.

Серед перерахованих вище модифікацій він є середньою ланкою. Такий варіант ідеально підходить для дитячих спортивних майданчиків, тенісних кортів і найменше для футбольного поля. переможе ворсинок, висота яких 4-35 мм, у нього (без додавання грануляту) засипають кварцовий пісок.

Властивості штучних газонів

Говорячи про технічні характеристики футбольного поля, слід звернути увагу на жорсткість полотна, яка підбирається структурою ворсу. Для таких цілей, як дитячі ігрові майданчики або в якості декору ландшафту приватних будинків в заміських секторах, він м'який і еластичний, а виготовляється з поліетилену.

У ситуаціях, де потрібні більш жорсткі якості, наприклад футбольне поле, застосовують покриття з поліпропілену. Що володіють високою гігроскопічністю (60 л / хв на квадратний метр) рулони запобігає застою води, що скопилася після промивання газону або випаду опадів. Завдяки кріпленню латексним сополімером зі зворотного боку, міцність газону додатково підвищується.

Порівняння різновидів штучної трави
Оцініть!

залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені * *