Послуги

Спортивні майданчики

1. Будівництво, установка, сервісне обслуговування, реконструкція, ремонт спортивних полів і майданчиків усіх типів з покриттям «штучна трава».

Компанія «НАША СТОЛИЦЯ» займається будівництвом, монтажем, сервісним обслуговуванням, реконструкцією, ремонтом футбольних полів і спортивних майданчиків всіх типів з покриттям «штучна трава». Ми пропонуємо якісні синтетичні покриття для різних видів спорту за доступними цінами.

Нові технології дозволяють виробляти штучні покриття, з чудовими характеристиками, високими експлуатаційними якостями, що вимагають мінімальних зусиль, щоб підтримувати їх в робочому стані.

Синтетичне покриття «штучна трава» – є ідеальним вибором при облаштуванні футбольних полів і спортивних майданчиків всіх типів. Таке покриття футбольного поля легко витримує перепади температур, не вигоряє на сонці, не замерзає, залишається зеленим при будь-яких погодних умовах, пропускає вологу, не полишаючи калюж.

Синтетичне покриття «штучна трава»– довговічне, зносостійке, не вимагає складного догляду, практично не відрізняються від справжнього трав'яного газону і може прослужити 10-15 і більше років при грамотному догляді.

Своїм клієнтам ми гарантуємо високотехнологічні матеріали, якісний монтаж, а так само сервісне обслуговування і ремонт спортивних полів. Крім того, ми надаємо послуги з реконструкції футбольних полів та майданчиків всіх типів з покриттям «штучна трава».
спорт - це захоплююче і чарівне видовище, і ми з задоволенням допоможемо Вам створити максимально комфортну в грі і догляді спортивний майданчик!

футбольні поля

2. Будівництво та облаштування футбольних полів, майданчиків для міні-футболу, тенісних кортів, гольфу, хокею на траві з м'ячем, універсальних, багатофункціональних спортивних майданчиків (мультиспорт).

Створення якісних спортивних майданчиків - завдання не з легких. Найбільш важливою частиною облаштування футбольних полів, майданчиків для міні-футболу, тенісних кортів, гольфу, хокею на траві з м'ячем, універсальних багатофункціональних спортивних майданчиків (мультиспорт), є правильний вибір якісного покриття.

Оптимальне вирішення – покриття «штучна трава.

Компанія «НАША СТОЛИЦЯ» займається постачанням синтетичних покриттів, облаштуванням футбольних полів, майданчиків для міні-футболу, тенісних кортів, полів для регбі, гольфу, хокею на траві з м'ячем, універсальних багатофункціональних спортивних майданчиків (мультиспорт). Ми пропонуємо своїм клієнтам якісні синтетичні покриття для самих різних видів спорту за доступними цінами.

Залиште всі технічні питання нашим професіоналам, і вони створять для вас майданчик, про яку ви мріяли!

тренажерні комплекси

3. Будівництво та комплектація тренажерних комплексів і дитячих майданчиків.

Компанія «НАША СТОЛИЦЯ» займається облаштуванням і комплектацією тренажерних комплексів і дитячих майданчиків. Ми пропонуємо своїм клієнтам якісні синтетичні покриття та обладнання за доступними цінами.

правильні, функціонально продумані дитячі майданчики та ігрові комплекси - це перший крок до спортивного майбутнього ваших дітей, і ми з радістю допоможемо вам організувати максимально зручний спортивний майданчик. Наші фахівці підберуть для вас все необхідне, щоб ви забули про проблеми догляду за спортмайданчиком, і змогли сконцентруватися на її використанні.

системи огородження

4. Пристрій систем огорожі і освітлення для спортивних об'єктів.

Функція систем огорожі може бути як охоронної, так і просто декоративною. так, наприклад, установка металевого паркану на футбольному полі призначена не тільки для охорони, але і для захисту трибун; огорожі дитячих майданчиків необхідні в разі, якщо неподалік знаходиться проїжджа частина; а паркани на полях для гольфу можуть носити як охоронний, так і суто декоративний характер.
Компанія «НАША СТОЛИЦЯ» займається пристроєм систем огорожі і освітлення для спортивних об'єктів.

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні та міцні огорожі і сучасні системи освітлення, які дозволять максимально збільшити безпеку експлуатації вашої спортивної площадки.

Каркасно-тентові об'єкти конструкції

5. Спорудження каркасно-тентових конструкцій.

переваги каркасно-тентових конструкцій – легкість і швидкість зведення і демонтажу, мобільність, висока зносостійкість і довговічність, а також можливість зміни її конфігурації. Крім того, для спорудження каркасно-тентових об'єктів не потрібна попередня підготовка фундаменту.

Ми пропонуємо якісні каркасно - тентові конструкції, які стануть оптимальним рішенням для спортивних майданчиків, льодових ковзанок, промислових наметів, складів, критих ринків, сільськогосподарських будівель, річний кави та ін.

Використання каркасно-тентових конструкцій для спортивних майданчиків, дозволяє їх експлуатувати круглий рік.

Штучна трава

6. Облаштування та монтаж покриттів зі штучної трави в декоративно-ландшафтних проектах.

Компанія «НАША СТОЛИЦЯ» пропонує покриття зі штучної трави в декоративно-ландшафтних проектах. синтетичне покриття, яке зовні буде виглядати також яскраво і зелено, як натуральний газон, має безліч переваг. Покриття «штучна трава» зручно в експлуатації, негорючий, гігієнічно, мобільно, стійке до агресивного впливу навколишнього середовища, не вимагає трудомісткого відходу і не втрачає своїх зовнішніх декоративних якостей протягом тривалого часу.

Наші фахівці готові допомогти вам обзавестися власним зеленим куточком для комфортного відпочинку без зайвих зусиль!

Детальніше …

Послуги
4 (80%) 1 голосування